Şehirlerarası Fuar Taşımacılığı Fiyatları

Şehirlerarası Fuar Taşımacılığı


Fuar Taşımacılığı Bizim İşimiz

Şehirlerarası Fuar Taşımacılığı Dünya genelinde üretimini yaptığınız ürünlerin reklamını ve tanıtımını en etkili şekilde yapmanın yolu fuar yoluyla sergilemektir. Fuarda sergilenen ürünlerinizin kalitesi ve gösterişi, fuarı ziyarete gelen görücülerin iştahını kabartması ve o ürünleri elde etme isteğinin artması için nadide ürünlerinizin göz kamaştırıcı olması gerekmektedir. Taşıma esnasında oluşabilecek her türlü hata ve ihma lsergiye çıkardığınız ürünlerinizin kalitesine ve gösterişine gölge getirecektir. Şenol Nakliyat  fuar taşımacılığı sırasında bu riskleri en aza indirmek için burada size hizmet vermekten gurur duyarız. Yaptığımız işte gösterdiğimiz özen ve profesyonellik ürünlerinizin daha güvenli bir şekilde sergilenmesinde büyük bir rol oynamaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere bu sektörde hizmet vermekteyiz.

Fuar Taşımacılığında Kullandığımız Yöntemler

Fuar taşımacılığı baz alındığında kullandığımız teknik ve yöntemler sektörde edindiğimiz tecrübelere dayanmaktadır. Sergilenecek ürünün boyutu, ağırlığı ve narinliğini baz alınarak elimizde bulunan ekip ve ekipmanlarımız sayesinde gerekli hassasiyeti göstererek siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz. Şenol Nakliyat olarak  Ürünlerinizi paketleme sırasında tercih ettiğiniz her ulaşım yoluna göre ayrı bir ambalaj ile paketleme yaparak olası aksiliklere karşı önlemimizi almaktayız. Araca yükleme esnasında fuara çıkacak ürününüzün dikkatli ve güvenli bir şekilde yüklendiğinden emin olabilirsiniz. Yükleme işlemi alanında tecrübeli personellerimiz eşliğinde yapılmakta ve hiçbir aksilik çıkmamaktadır. Taşıma sırasında ürününüzün hasar almaması için elimizde bulunan malzemeleri kritik noktalarda yoğunlaştırarak ekstra bir güvenlik önlemi almaktayız. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda dilerlerse belirlenen sergi alanına yapılacak olan kurulumu da firmamızdan isteyebilirler. Taşıma öncesinde gösterdiğimiz hassasiyeti, kurulum işleminde de göstermekteyiz.

Fuar Taşımacılığının Faydaları

Sergiye çıkarmak istediğiniz ürünlerinizi kendi araçlarınızla sergi alanına ulaştırmak, sizin için sandığınızdan daha zahmetli ve tehlikelidir. Ürününüzü araca yükleme sırasında yetersiz ekipmandan dolayı ürününüzü aracınıza sabitlemekte çekeceğiniz zorluk ve bu zorlukların stres seviyenizi arttırması trafikte sizi ve ürününüzü tehlikeye atacaktır.Fuar taşımacılığında profesyonel ve alanında uzman olan firmamız bu işi sizin için en güvenli ve hızlı yoldan halletmektedir. Alanında tecrübeli ve dinamik ekibimiz, ellerinin altında bulunan kaliteli ekipmanlarımız 7/24 hizmetinizdedir.