Şehirlerarası Konsolosluk Taşımacılığı

Şehirlerarası Konsolosluk Taşımacılığı


Şehirlerarası Konsolosluk Taşımacılığı ve Konsolosluk Taşıma işlemi Ülkemizin önde gelen nakliye firmalarından kabul edilen Şenol Şehirlerarası nakliye firması, uzun yıllardan bu yana profesyonel şekilde konsolosluk taşımacılığı icra eden bir nakliye firmasıdır. Profesyonel şekilde nakliye çalışması icra eden ve konsolosluk taşımacılığında ilk sırada yer edinen şirket, haftanın 7 günü ve 24 saat süresince açık olan hizmet anlayışı ile müşterileri ile devamlı irtibat halindedir. Şenol nakliye firması, kurulduğu günden bu güne kadar sayısız taşıma hizmeti veren firma olarak konsolosluk taşımacılığı konusunda da aynı şekilde tecrübe sahibidir. Ayrıca şirket ilk günden bu güne kadar sürekli kendini geliştirerek konsolosluk taşımacılığında müşterileri ile en modern taşıma hizmetini buluşturmaktadır.

Gerekli tecrübe ve bilgi birikimine haiz olan Şenol nakliye firması, her taşıma aşamasında son aşama hassas bir çalışma yapmaktadır. Günümüzde bir çok birey taşıma konusunda iki farklı unsurdan şikayetçi olmaktadır.

Bu unsurlardan birincisi meydana getirilen taşımacılık çalışmalarında taşeron işçi ile çalışma yapan firmaların bu mevzuda müşterilerini pek çok mevzuda mağdur etmesidir. İkinci olarak müşterilerde konsolosluk taşımacılığı mevzusunda mağduriyet yaratan unsur ise ekonomik olarak abartılı fiyatlarda taşımacılık yapılmasıdır. Şenol nakliye firmasında ise bu iki mevzuda da kesinlikle müşterilerini mağdur etmeyecek ve bu iki konunun haricinde de müşterilerini memnun edecek son aşama kaliteli hizmetler vermesidir.