Antika Eşya Taşımacılığı Şenol Nakliyat

Antika Eşya Taşımacılığı


Antika Eşya Taşımacılığı Eski dönemlere ait ve Sanat eseri taşımacılığındaki hizmetlerimiz türlü organizasyon firmalarının düzenlediği müzik, tiyatro ve film festivallerinin atama, depolama ve gümrükleme hizmetleri de yine tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Sanat eseri taşımacılığında yıllar içinde edindiğimiz bilgi ve deneyim sonucu, hizmetlerimizi avrupa standartlarında kusursuz yapma gayretindeyiz.

Geniş acenta ağımız yardımıyla dünyanın her yerinden Türkiye´ye, Türkiye´den de dünyanın her yerine deneyiminden ve kalitesinden emin olduğumuz kurumlar vasıtasıyla sanat eseri taşımacılığı yapmaktayız.

Şenol Nakliyat mali ederi yüksek antika ürünlerinizi taşımada son derece dikkatli ve titiz çalışmaktadır. eski dönemlere ait ürünlerinizin nakil esnasında hiç bir ziyan görmemesi ve bütün niteliklerini koruması adına yapılması gereken bütün önlemler hiçbirisi atlanmaksızın alınır.

eski dönemlere ait ürünlerin nakil sırasında nasıl bir uygulama içinde bulunacağı konusu için personelimiz eğitim almış durumdadır.

eski dönemlere ait ürünlerin taşınması konusundaki hassasiyeti şöhret yapmış olan firmamız bir çok aşırı kuruluş yahut kuruluşa hizmet vermektedir.

antika taşımada firmamızın işlem sıralaması aşağıdaki benzeri olacaktır.

1- evvela sökülmesi gerekli bir noktayı mevcut ise sökülmektedir.

2- özel ambalajlama teknikleri kullanılarak ürün ambalajlanır.

3- ürünün bütün ambalajlanma işlemleri son bulduktan sonra özel olarak yapılmış sandıklar içerisine konulur.

4- ürünün taşıma işlemi gerçekleştirilir.