Ev Eşyası ve İş Yeri Depolama

Eşya Depolama


Eşya depolama hizmeti fazla bilinmeyen bir taşımacılık hizmeti olmaktadır. Bazı kimselerin yurtdışına taşınması, yeni evin bulunamaması ve eşyalara yeterince yer olmaması durumlarında, eşya depolama hizmetinden faydalanılmaktadır. Bu sebeple, bu hizmet de, oldukça önemli ve uzmanlık gerektiren bir hizmet olmaktadır. Sektör içerisindeki bazı firmalar, bu hizmeti güvensiz aracı kurumlara yaptırmaktadırlar. Şenol Nakliyat depolamaise, bu hizmet içi de, ayrı bir bölüm oluşturmuştur. Bu bölümün işleyişi ve ilkeleri özel olarak belirlenmiştir. Eşya depolama hizmeti almak için çağrı merkezimizden bize ulaşmanız durumunda, alanında tamamen uzman olan taşıma ekibimiz ziyaretinize gelecek ve eşyalarınıza ilişkin detaylı bir rapor sunacaklardır. Bu raporu inceleyip onaylamanız durumunda, eşyalarınıza ilişkin belirlenmiş olan hizmetin gerçekleşeceği gün sizinle birlikte belirlenecektir. Eşya taşıma günü geldiğinde, uzman ekimiz eşyalarınızı taşımaya uygun hale getirecek ve eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için gerekli paketleme işlemlerini yapacaktırlar. Bu paketleme işleminin bitmesinin ardından son kontroller yapılacak ve eşyalar uzmanlarımız tarafından, bu iş için özel üretilmiş taşıma vasıtamıza yüklenecektirler.

Şenol Nakliyat & Depolama ile Eşyalarınız son derece hijyenik ve her daim korunan depolarımızdan birine, gözleriniz önünde yerleştirilecek. Üstelik istediğiniz zaman gelip eşyalarınızdan size, sonradan lazım olanlarını alabileceksiniz. Eşyalarınız yıllar sonra gelmiş olsanız da, bıraktığınız gibi tertemiz ve eksiksiz olarak karşınıza çıkacaktır. Bu saymış olduğumuz nitelikler sayesinde, eşya depolama hizmeti konusunda on binlerce müşteri, firmamızı kullanmış ve firmamızdan oldukça memnun kalmışlardır. Bu sağlamış olduğumuz müşteri memnuniyeti sayesinde, müşterilerimiz bizi pek çok kişiye tavsiye etmektedirler. Çünkü firmamız, işinde en üstün kaliteyi, en uygun fiyatla vermek için çabalamaktadırlar. Vermiş olduğumuz hizmetlerin niteliği sayesinde, sektör içerisinde gelmiş olduğumuz bu saygın yeri hak ettiğimize eminiz. 

Firmamız Şenol Nakliyat Depolama temel prensibi olarak müşteri memnuniyetini belirlemiş olmamız, yaptığımız işi sevmemizden kaynaklanmaktadır. Siz de, hizmetlerimizden yararlanmak için, iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizin bütünü üstün hizmet ve uygun fiyat garantisi kapmasında olmaktadır. Bu sayede, vermiş olduğumuz hizmet, bizden hizmet almış olduğumuz bir çok müşteriyi memnun etmekte ve bizi başkalarına tavsiye etmelerini sağlamaktadır.