Müze ve Tarihi Eser Taşımacılığı

Tarihi Eser Taşımacılığı


Müze ve Tarihi Eser Taşımacılığı Türkiye’de diğer sektörlere ve verilen hizmetlere oranla en az hizmet verilen sektör olma niteliğini taşıyan Müze Taşımacılığı tarihi eser taşımacılığı sektöründe bizlerde varız. Hassasiyetin gerektiği bir hizmettir. Müze taşımacılığında oldukça profesyonel özel bir ekip oluşturulmuştur. Profesyonel olması kadar da oldukça hassasiyet oranları yüksek bir çalışma arkadaşlarına sahibiz.

Türkiye’de bu sektöre olan bağlılığın az olması da, aslında bizlere ne kadar zor bir nakliyat hizmeti olduğunu da her koşuluyla göstermektedir. Diğer sektörler gibi klasik bir taşıma işlemleri yapılmamaktadır. Şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmetini de müze taşımacılığı tarihi eser taşımacılığı hizmetinde vermekteyiz. Aynı süreç içerisinde özellikle şehirler arası yapılan nakliyat işlemlerinde de sigortalı taşıma hizmeti de kapsamaktadır. Müze içerisinde yer alan tüm ürünler, özel bir sigorta işlemlerine tabii tutulmaktadır. Devletin tüm izinleri alınmış olup, devletin gözetiminde müze taşımacılığı tarihi eser taşımacılığı hizmetini vermekteyiz. Profesyonel olarak vermeyi amaçladığımız nakliyat hizmetinde ise, doğru yolda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Oldukça yüksek hassasiyet ve profesyonellik gerektiren taşıma işlemlerinde ise, özel bir ekip oluşturmuştuk. Oluşturduğumuz ekipte yer alan çalışma arkadaşlarımızı seçerken de, aynı hassasiyet ve profesyonellikleri uygulayarak seçimlerimizi yaptık. Bu konuda ise tüm güvenimizi sağlayan çalışma arkadaşlarımıza, işlemleri bırakmış bulunmaktayız. Profesyonel olarak uyguladıkları taşıma işlemlerine bizler dahi karışamıyoruz. Özellikle devletin denetimi ve gözetimi altında yapılmasından dolayı, tüm izinler de alınmış durumdadır. Müzede yer alan eşyaların maddi değerlerinden ziyade, bizleri manevi değerleri ilgilendirmektedir. Ülkemizde oldukça az yaygın olan müzeye olan bağlılık ise, bizlerin çalışma boyutunu en ileri düzeyde yapmamız gerektiğini anlatıyor. Manevi boyutları göz önünde bulundurularak, nakliyat işlemlerini tüm hızımızla devam etmekteyiz. Önceliğimiz ise müzede yer alan tüm eşyaların güvenli ve tüm hassasiyetlerin olduğu bir taşıma hizmeti vermektir.

Kurumsal olarak hizmet veren Şenol Nakliyat firmamız ise, tüm soluğu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’de oldukça az yaygın olan Müze Taşımacılığı tarihi eser taşımacılığı konusunda da, tüm itibarımız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Profesyonel ve ayn şekilde ucuz olan nakliyat hizmetlerini almak istiyorsanız, kısa süre içerisinde bizlerle iletişime geçip sizlere geri dönüşlerimizi yapabiliriz.